Agent 99 – návod

Agent 99 – návod pro ZX Spectrum

Zločinecká organizace připravuje útok na softwarovou firmu Alkoholsoft. Útok bude řízený hlavním počítačem, který se nachází na základně zločinců. Tvou úlohou je zničit hlavní počítač a tak zabránit útoku. Tvá mise je časově omezená. Tolik k uvedení do děje a hned se vrhneme do záchrany firmy Alkoholsoft.

Začínáme ve vstupní hale a jdeme směrem na západ a u strážce na sever. Ve výpočetní laboratoři se podívejte do počítače. Na monitoru se objeví následující text:
SIFRA HESLA NA VSTUP DO SKLADU ZBRANI JE: „Z1K3Z5K5Z2Z6“
SIFRA PODLA VETY: „POZOR NA STEWA“
Když donutíme mozek k vyšší činnosti, tak zjistíme, že Z je začátek, K konec a číslice je pořadové číslo od začátku nebo od konce. Podle této teorie zjistíme, že heslo je „PERSON“. Vrátíme se do vstupní haly a pokračujeme na východ. U cigaret zamíříme na sever a dveře jsou chráněné heslem. Zadáme tedy rozluštěné heslo a sebereme láhev koňaku a pistoli. Vrátíme se ke strážci a zneškodníme ho pomocí pistole. Na západě sebereme telefonní seznam a pomocí pistole z tlusťocha dostaneme heslo na vstup do sektoru B. Jděte kolem počítače na sever a vezměte dynamit. Pokračujte na východ a pak na sever. Seberte zápalky, položte pistoli a pokračujte na východ. Na severu se přes strážce dostanete do sektoru B. Jděte na sever ke květině a pak na východ. Archiváři dejte koňak, pustí vás dovnitř. Na jihu prostudujte příručku. Jděte na sever až k nářadí, které seberte. Jděte ke dveřím „Vstup jen na povolení“ a pomocí nářadí vyřaďte z činnosti zabezpečení. Jděte na západ a u reklamy na ČEDOK zamiřte na jih. Tam seberte peněžní kartu, odložte nářadí a příručku. Vraťte se na sever a pokračujte na západ k zakrslému strážci. Dejte se na jih, seberte skafandr a oblečte si ho. Pak se vydejte na sever přes zamořený prostor a na východě seberte laser. Vraťte se ke strážci a dejte mu peněžní kartu, pustí vás na západ. Jděte na sever k telefonu. Nahlédněte do telefonního seznamu a zavolejte na policii. Na jihu se sice otevřou dveře, ale narazíte na další železné dveře. Teď přijde na řadu laser. Projděte dveřmi a u barevných pák zamiřte na jih. Stiskněte červenou páku a dostanete se k hlavnímu počítači. Teď už stačí škrtnout zápalkou a dynamit vyhodí do povětří počítač. A to je konec této textové hry.

Solaris104

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.