Planet Quest 1 – vesmírná skoro adventura

Vzhledem k tomu, že nás nadchl herní engine Král Jister 3 (asi jsme jediní :), dostali jsme chuť začít něco míň historického a více scifi. Postupně se tedy rodí příběh vesmírné textovky/adventury, kterou jsme pracovně nazvali Planet Quest 1.

Ovládání bude podobné, ale celé to bude rozsáhlejší, bez smrťové a vůbec. Aktuálně Máme zpracován příběh prvního dílu a postupně renderujeme a programujeme základní engine.

Pokud vás to zaujalo, budeme samozřejmě rádi za odezvu či podporu. Hra bude samozřejmě online a free.

Pár obrázků z připravované hry

Chodba_Test4_0002
Biodome_Test1_01edit
Biodome_Test2_0002
Biodome_Test2_0011

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 3

  1. Pedro napsal:

    Super tesim sa, aj ked ten pohyb bol trosku chaoticky ;)

  2. buffy napsal:

    to jo, ale slo o zvyk. bojovali jsme s tim, zda chodit dle svetovych stran ci dopredu, vpravo, vlevo, otocit se. tentokrat system zustane dost podobny. premysleli jsme nad vylepsenim, nekolmych zatackach a nestejna pole pro chozeni a prislo nam to jeste vic chaoticke :) no uvidime. Na jistera moc velky ohlas nebyl, ale docela dost lidi to dohralo (za pul roku 14 lidi). Spatne se na zacatku odhaduje ta obtiznost, ubrali jsme hromadu smrti a stejne to neni uplne easy. ted to bude bez smrti asi uplne, zatim je takovy plan.

  3. Kim napsal:

    NIe je pravda ze ste jedini, koho oslovil Kral Jister 3. Pripustam ze som to este nedohral, ale ja sa este posnazim. Aktualne screenshoty co tu vidim na vytvorenie atmosfery funguju skvele, az zacinam byt motivovany k vlastnej tvorbe!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.