Cikáni – návod (nekompletní)

Cikáni
Návod (c) 02/2000 Richard Pauer

Chci upozornit, že návod je necelý. Pokud by se někomu podařilo dohrát někam dále, pošlete návod. Jinak z diskuzí vedených s několika lidmu bych se odvážil tvrdit, že tato hra je nedohratelná z důvodů chyby v programu. Možná ne. Nevím, není to jisté.

S – sever
Z – západ
J – juh
V – východ
D – dole
H – hore

Choď na sever (pre skrátenie budem písať už len svetovú stranu v skratke). Zober Masku. Preskúmaj Masku. Nasaď Masku. V. Zober Nôž. Preskúmaj Nôž. Z. Z. Hod Nôž. Zapamätaj si heslo (KURURUNPHA). V. S. S. Zober Knihu. Preskúmaj Knihu. J. Z. Heslo nezadávaj len odklepni. S. Zober Zošit. Prezkúmaj Zošit. J. Zadaj heslo. Z. Zober Samopal. J. Z. Zober Topánky. Preskúmaj Topánky. Nasad Topánky. V. S. S. Zacvič Jutte. S. S. Zober Zásobník. Nasaď Zásobník. J.J.Z.Z. Zober Granát. V.V.J.V.V.J.V. Hoď Granát. V. Kopni mawashi geri. V. D.D. Zober Antiminer. H.H.J. Zober Kríž.S. S. Zober Housku. S.Z. Hod Housku. Z. D. Zober Rukavice. H. V.V. J. J. H. Zober Zdochnutú krysu. D.Z.Z.Z.S.Z.Z.Z. Zober Míny. Tak a tu som skončil… Pomôžte

  Cikáni (17,4 KiB, 5 242 hits)

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Tirpitz napsal:

    Také jsem se dostal do této fáze. Jinak jsem si všiml, že v lokaci se žebříkem a fošnou přes jámu, kde se dá jít na všechny strany (S,J,V,Z,N,D), cesta na V nikam nevede. Domnívám se tedy, že ta hra je nedopsaná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.