Pohřební ústav docenta Rakwowitze – návod

Vyjděte z márnice na chodbu a vydejte se směrem doprava, dokud nepřijdete k přípravně mrtvol. V přípravně seberte líčidla i pilu. Vraťte se na chodbu, jděte doleva a přes pitevnu vejděte do laboratoře. Ze sklenice si vezměte oko. V pitevně seberte jehlu a nit. Jděte chodbou doleva k uklízečce. Pomocí líčidel a oka ze sebe udělejte chodící mrtvolu. Bába prchne a na chodbě po ní zůstane smeták a klíč. Obojí si vezměte.

Pokračujte chodbou doleva a na WC seberte hajzlpapír. Vraťte se do přípravny a přes krematorium jděte do kremační pece. Zameťte smetákem popel a vezměte kost. Jděte opět do laboratoře a stehenní kostí vylomte dvířka skříně. Otevřete ji a seberte láhev s jedem. Jděte chodbou úplně doprava a klíčem si odemkněte dveře do haly. Přes kancelář a chodbičku jděte do docentova pokoje. (následuje morbidní scénka č. 1) Docenta otravte jedem. Pilou mu uřízněte a následně vezměte ruku, ve které drží klíč.

V kuchyňce se zastavte pro otvírák. Pokud se vám nelíbí výchozí sada barev v této hře, můžete si vzít a nasadit brýle, které leží v kanceláři. Přes halu se vraťte opět na chodbu. V krematoriu uvolněte víko rakve otvírákem, rakev otevřete a seberte zubní protézu. Jděte do skladu a falešné zuby vyměňte se skladníkem za žiletku.

(následuje morbidní scénka č. 2) Mrtvolu ležící v márnici žiletkou rozřízněte a otevřete. Břišní dutinu odsajte hajzlpapírem, mrtvolu prozkoumejte a vezměte drát. Následně můžete nebožtíka zase zašít jehlou a nití.

Jděte chodbou úplně doleva a odemkněte si dveře ven na dvorek. Drátem spravte poškozené elektrické vedení lucerny, seberte pavučinu a potom i pavouka. Jděte chodbou zase nazpět, dokud nenarazíte na starou známou bábu uklízečku. Zaměstnejte ji pavučinou a pokračujte chodbou až do haly a dál na recepci. Recepční hoďte pavouka za krk a cesta ven je volná.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. KaiN napsal:

    Dobré to bylo. Tu kost bych teda nenašel, kdybych nekoukl do návodu, anžto o popelu není v popisu místnosti ani slovo, ale ano, měl jsem ho tam očekávat. :-)

  2. Pedro napsal:

    Jednoznacne dobra hra :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.