TEXTOVKY.CZ – textovkářův ráj

TEXTOVKY.CZ jsou největší archiv českých a slovenských textových her už od roku 1997. Více z historie serveru najdete na stránce O serveru

Poslední vložené příspěvky do rubrik

Večerníček 4

Nikdo je nezval. Nikdo o ně nestál. Přesto přijeli. V tancích. Beránka vlku se zachtělo. Večerníčku, zavírej vrátka! Ano, to je VEČERNÍČEK PRO NE(V)HODNÉ DĚTI 4. A je už opravdu, opravdu poslední. Ve vedlejší roli se opět objevuje ježek Herbert.

Ano, to je další textovka pro Windows platformu s instalačním balíčkem od Petra Kaina. Stahujte, než třeba bude jednou zakázaná.

Sláva Večerníčkovi!

Více >

Večerníček 3

Jede traktor, je to Zetor… Sice nejede do hor, zato na něm přijíždí (už opravdu) poslední VEČERNÍČEK PRO NE(V)HODNÉ DĚTI 3. Hra existuje pouze jako „adult“ verze. Pro úspěšné dohrání však ani tentokrát není souložení potřeba. :-)
Ano, je tu další díl Večerníčku a opět pro Windows.

  Večerníček 3 (4,1 MiB, 74 hits)

Více >

Večerníček 2

Dobrý večer, máme tady VEČERNÍČEK PRO NE(V)HODNÉ DĚTI 2. Hra existuje pouze jako „adult“ verze. Pro úspěšné dohrání však souložení není potřeba. :-) Ve vedlejší roli modrého ježka exceluje ježek Herbert. :-) Ke stažení je od 31.05.2022 verze 0.92, ve které jsou opravne nahlášené chybky.

  Večerníček 2 (4,0 MiB, 113 hits)

Více >

VEČERNÍČEK

VEČERNÍČEK PRO NE(V)HODNÉ DĚTI vznikl na konci roku 2021, ale jeho oficiální zvěřejnění jsem i kvůli Silvestru (viz. níže) odložil. Hra existuje ve třech verzích. Na Holynovu přímluvu je tu ke stažení „adult“ verze, takže koho pohorší třeba soulož s Cipískovou mamkou, nechť jde rozbít okno jemu. Dobrý večer!

Autorem hry je Petr Kain, legenda textových her.

  Večerníček (3,9 MiB, 265 hits)

Více >

Rychlé Šípy 2 – Stínadla se bouří

Port, nebo chcete-li předělávka známé hry pro ZX-Spectrum – barevnější a veselejší Atari verze od Petra Svobody, napsaná v roce 2021, na světlo světa se dostala až v únoru 2022.

  Rychlé Šípy 2 - Stínadla se bouří (27,5 KiB, 282 hits)

Více >