Putování za švestkovou vůní – návod

Navod (c) 4/2000 PeTeR

Tento návod je nejrychlejší způsob k dohrání. Vetšina věcí ve hře jde zkoumat, ale s tímto návodem jich prozkomáš asi jen 5%.

Na začátku stojíš před radnicí. Jdi na západ a pak na sever. Tady prozkoumej auta stojící na parkovišti a objevíš ventilky. Seber je, jdi na sever a na západ do severozápadního rohu náměstí. Zde čtyřikrát za sebou prozkoumej sajrajt a postupně z něj vylovíš ponožku, kladivo a rohlík. Všechno posbírej a jdi dvakrát na východ před Mirofanovo hodinářství. Bandu uslintanejch čumilů zpacifikuj ponožkou. Za odměnu dostaneš hyperkvalitní nezničitelnou tyč, kterou seber. Pak jdi do baru Laguna (v,j,v). Zde by již měl sedět místostarosta Zerzáň, pokud jsi vzal ventilky na parkovišti, který touží po ztracených ventilcích. Dej mu je. Škrťácky se ti odmění dvěma Kč, které seber. Pak jdi zpět před Mitrofanovo hodinářství (z,s,z) a vstup dovnitř (s). Majiteli obchodu předhoď plesnivý rohlík a počkej si až se půjde vyzvracet. Ukradni mu kalašnikov a zmiz zpět před radnici (j,v,j,j,z). Tady prozkoumej holuba, a když se pokusí uleťět, sestřel ho kalašnikovem. Pokud holuba neprozkoumáš a necháš ho pobíhat okolo, nepůjde zastřelit. Seber rozstříleného holuba a makej s ním do L&K baru (z,s,s,s), kde ho předlož hladovému zastupitelstvu. V bezmezné radosti se ti odmění dobře odleželou whisky, kterou seber. S whiskou jdi do hodinářství (j,v,s). Postav zde whisku na pult a to tě zachrání před krutou smrtí rukou páně Mitrofana. Celej obchod se ožere a ty můžeš v klidu prozkoumat pult, kde najdeš jedno vydání Šumperského plátku. Seber ho a po dobře vykonané práci si běž ulevit na veřejné hajzlíky (j,z,j,v). Bábě u okýnka dej 2Kč. Pustí tě dál do své svatyně (v), kde prozkoumej záchodky. V odtokovém kanálku objevíš ožralu a prozkoumej ho. Ten se vyděsí, pokusí se utéct a narazí při tom do dveří, které nalomí. Použij nezničitelnou tyč k dolomení dveří. Tyč se sice zlomí, ale dveře budou tvoje. Bába tě však s dveřmi ven nepustí, tak ji zabav novinami a v klidu se odeber na západní stranu náměstí (z,z,z). Pak už jdi jenom na jih do tekutých písků, kde se dveře sami pěkně umístí jako lávka a ty budeš moci přejít. Tento návod je nejrychlejší způsob k dohrání. Vetšina věcí ve hře jde zkoumat, ale s tímto návodem jich prozkomáš asi jen 5%.

Na začátku stojíš před radnicí. Jdi na západ a pak na sever. Tady prozkoumej auta stojící na parkovišti a objevíš ventilky. Seber je, jdi na sever a na západ do severozápadního rohu náměstí. Zde čtyřikrát za sebou prozkoumej sajrajt a postupně z něj vylovíš ponožku, kladivo a rohlík. Všechno posbírej a jdi dvakrát na východ před Mirofanovo hodinářství. Bandu uslintanejch čumilů zpacifikuj ponožkou. Za odměnu dostaneš hyperkvalitní nezničitelnou tyč, kterou seber. Pak jdi do baru Laguna (v,j,v). Zde by již měl sedět místostarosta Zerzáň, pokud jsi vzal ventilky na parkovišti, který touží po ztracených ventilcích. Dej mu je. Škrťácky se ti odmění dvěma Kč, které seber. Pak jdi zpět před Mitrofanovo hodinářství (z,s,z) a vstup dovnitř (s). Majiteli obchodu předhoď plesnivý rohlík a počkej si až se půjde vyzvracet. Ukradni mu kalašnikov a zmiz zpět před radnici (j,v,j,j,z). Tady prozkoumej holuba, a když se pokusí uleťět, sestřel ho kalašnikovem. Pokud holuba neprozkoumáš a necháš ho pobíhat okolo, nepůjde zastřelit. Seber rozstříleného holuba a makej s ním do L&K baru (z,s,s,s), kde ho předlož hladovému zastupitelstvu. V bezmezné radosti se ti odmění dobře odleželou whisky, kterou seber. S whiskou jdi do hodinářství (j,v,s). Postav zde whisku na pult a to tě zachrání před krutou smrtí rukou páně Mitrofana. Celej obchod se ožere a ty můžeš v klidu prozkoumat pult, kde najdeš jedno vydání Šumperského plátku. Seber ho a po dobře vykonané práci si běž ulevit na veřejné hajzlíky (j,z,j,v). Bábě u okýnka dej 2Kč. Pustí tě dál do své svatyně (v), kde prozkoumej záchodky. V odtokovém kanálku objevíš ožralu a prozkoumej ho. Ten se vyděsí, pokusí se utéct a narazí při tom do dveří, které nalomí. Použij nezničitelnou tyč k dolomení dveří. Tyč se sice zlomí, ale dveře budou tvoje. Bába tě však s dveřmi ven nepustí, tak ji zabav novinami a v klidu se odeber na západní stranu náměstí (z,z,z). Pak už jdi jenom na jih do tekutých písků, kde se dveře sami pěkně umístí jako lávka a ty budeš moci přejít.

Mohlo by se vám líbit...